Firmamız BMG Network ve Güvenlik Sistemleri 1994 yılından beri 28 yıldır sektörde hizmet vermektedir. Aile şirketi olarak hizmetlerine devan eden şirketimizin kurucusu Mahmut Dağlı’dır.

Şirketimiz 2007 yılından sonra dünyadaki fiber optik alt yapıdaki gelişmeleri görmüş ve Ege bölgesin de 2007 yılından beri Network alt yapı ve fiber optik çözümler konusunda bölgede öncü firmalardan biridir.

Endüstriyel sektörde yapısal kablolama ve network çözümleri ile bölgede bir çok firmanın çözüm ortağı konumuna gelmiştir.

Yangın algılama ve ihbar sistemlerinde kapsamlı çözümler üretmiş ve entegre sistemler konusunda başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Özellikle güvenlik sistemleri konusunda tüm Türkiye’de özel sektör ve kamu da bir çok projeye imza atmış olup bölgenin IP kamera ile tanışmasını sağlayan öncü kurumlarından biridir. HD ve FULLHD güvenlik sistemleri ile network alt yapı çözümleri sağlamış Fiber optik kablolama ile sorunsuz çözümler üretmeye devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesindeki profesyonel ekibini mühendislerle güçlendirmiş ve 22 kişiye iş imkanı sağlamaya devam etmektedir. Bütün projelerini kendi ekibi ile yapmakta olup iş güvenliği sağlığı konusunda bakanlığın hükümlerine yüzde yüz uyan bir firmadır.