Firmamız BMG Network ve Güvenlik Sistemleri 1994 yılından beri 21 yıldır sektörde hizmet vermektedir. Aile şirketi olarak hizmetlerine devan eden şirketimizin kurucusu Mahmut Dağlı’dır.

Şirketimiz 2007 yılından sonra dünyadaki fiber optik alt yapıdaki gelişmeleri görmüş ve Ege bölgesin de 2007 yılından beri Network alt yapı ve fiber optik çözümler konusunda bölgede öncü firmalardan biridir.

Endüstriyel sektörde yapısal kablolama ve network çözümleri ile bölgede bir çok firmanın çözüm ortağı konumuna gelmiştir.

Yangın algılama ve ihbar sistemlerinde kapsamlı çözümler üretmiş ve entegre sistemler konusunda başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Özellikle güvenlik sistemleri konusunda tüm Türkiye’de özel sektör ve kamu da bir çok projeye imza atmış olup bölgenin IP kamera ile tanışmasını sağlayan öncü kurumlarından biridir. HD ve FULLHD güvenlik sistemleri ile network alt yapı çözümleri sağlamış Fiber optik kablolama ile sorunsuz çözümler üretmeye devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesindeki profesyonel ekibini mühendislerle güçlendirmiş ve 22 kişiye iş imkanı sağlamaya devam etmektedir. Bütün projelerini kendi ekibi ile yapmakta olup iş güvenliği sağlığı konusunda bakanlığın hükümlerine yüzde yüz uyan bir firmadır.


BMG ailesi olarak sizlere sunduğumuz hizmetin en önemli ilkesini “KALİTE” standartlarımız oluşturmaktadır. Aldığınız hizmetin ve ürünlerin kalitesi firmamız içersinde düzenli olarak takip edilmektedir.

BMG Network ve Güvenlik Sistemleri olarak biz, aldığınız tüm hizmet ve ürünlere “DESTEK” olmayı kaliteli hizmet anlyışının en önemli unsurlarından biri olarak görmekte ve bu desteği sizlere hakkıyla sağlamakla övünüyoruz.

BMG ailesi olarak sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sizlere aradığınız çözüm ile ilgili en son “TEKNOLOJİ” ve kalitesini ispatlamış ürün ve hizmetleri sunuyoruz.bize ulaşın..

BMG

Adres : 1374 Sokak No:6 / 502 Büyükbaş İşhanı Çankaya – İzmir.

Telefon : 0 232 483 1171